Fevralın 22-də Bakıda SIMOORG Akademiyası tərəfindən təşkil edilən qapalı moda nümayişi baş tutub. Tədbirin əsas qonaqlarından biri dizayner Kamilla Məmmədzadə olub. O, gecə ərzində iki fərqli defile ilə çıxış edib.
Yves Saint Laurent Beauty brendinin xüsusi əməkdaşlığı ilə baş tutmuş təqdimat, Azərbaycanın Eurovision təmsilçisi Elnur Hüseynovun musiqisi fonunda təqdim olunub. Musiqinin canlı ifası gecəyə xüsusi atmosfer bəxş edib. Kamilla Məmmədzadənin digər defile təqdimatı isə rəqs performansı ilə müşayiət olunub, bu da izləyicilərin marağını daha da artırıb.
Qeyd edək ki, tədbirin təşkilatçısı SIMOORG Akademiyasının qurucusu Hədiyə Talıbovadır. Layihənin təşkilatçı dəstəkçiləri və tərəfdaşları arasında Yves Saint Laurent, Martini, Azərfoto Xalça və Buro246 kimi tərəfdaşlar yer alıb.
Nümayiş Unbar Bakuda baş tutub. Tədbirin konsepti müasirlik və ənənələrin vəhdəti, eləcə də transformasiya, güc və yenidən doğuluş simvolu kimi təqdim edilib.
Gecəyə Bakının bir çox nüfuzlu qonaqları və tanınmış simalar qatılıb. Tədbir yüksək səviyyədə təşkil olunaraq dəvət olunanları öz möhtəşəm atmosferi ilə valeh edib.

On February 22, a private fashion show organized by the SIMOORG Academy took place in Baku. One of the main guests of the event was designer Kamilla Mamedzade. She performed with two different fashion shows during the night.
The presentation, which took place in special collaboration with the Yves Saint Laurent Beauty brand, was presented against the background of music by Azerbaijan's Eurovision representative Elnur Huseynov. The live performance of the music gave the evening a special atmosphere. Kamilla Mamedzade’s other fashion show presentation was accompanied by a dance performance, which further increased the interest of the audience.
It should be noted that the organizer of the event is Hadiya Talibova, the founder of the SIMOORG Academy. Among the organizing supporters and partners of the project are partners such as Yves Saint Laurent, Martini, Azerfoto Xalcha and Buro246.
The show took place at Unbar Baku. The concept of the event was presented as a unity of modernity and traditions, as well as a symbol of transformation, strength and rebirth.
The evening was attended by many influential guests and well-known figures of Baku. The event was organized at a high level and captivated the guests with its magnificent atmosphere.