Millionaire Concept tərəfindən mükafatlandırılan simalardan biri də Raisa Əzizova olmuşdur. O, 3 dekabr 2024-cü ildə Millionaire Concept-in 5 illiyinə həsr olunmuş yubiley qala gecəsində iştirak etmişdir.
Raisa Əzizova 11 noyabr 1983-cü ildə anadan olmuşdur. O, 2006-cı ildə Azərbaycan Dövlət Pedaqoji Universitetini (ADPU) pedaqoji ixtisası üzrə bitirmişdir. Təhsilini başa vurduqdan sonra 2 il müddətində özəl kurslarda müəllimə kimi fəaliyyət göstərmişdir.
2016-cı ildən etibarən Raisa Əzizova öz sevdiyi sahə olan stylist-vizajist fəaliyyətinə başlamışdır. O, gözəllik sənətinə olan sevgisi və peşəkarlığı ilə bu sahədə fərqlənir və öz biliklərini tələbələrinə ötürməklə sektorda nüfuz qazanmışdır.
Raisa xanımın əsas məqsədi gözəllik sahəsində daha da irəliləmək, yeni texnikaları mənimsəmək və bu bilikləri gənc nəslə ötürməkdir. Onun üçün ən böyük uğur, bu sahədə yetişdirdiyi tələbələrinin nailiyyətləri və müvəffəqiyyətləridir.
“Öyrənmək və öyrətmək, yeni uğurlara doğru addımlamaq” onun fəaliyyətinin əsas prinsiplərindən biridir. Raisa Əzizova, həm təcrübəli bir stilist-vizajist, həm də bacarıqlı bir təlimçi kimi tanınır və gələcəkdə də bu sahədə öz töhfələrini verməyə davam edəcəkdir.

Raisa Azizova was one of the distinguished figures awarded by Millionaire Concept. She participated in the 5th Anniversary Gala Night of Millionaire Concept on December 3, 2024.
Raisa Azizova was born on November 11, 1983. She graduated from the Azerbaijan State Pedagogical University (ASPU) in 2006 with a degree in pedagogy. After completing her education, she worked for two years as a teacher in private courses.
Since 2016, Raisa Azizova has been actively involved in her beloved field as a stylist and makeup artist. With her passion for beauty art and professionalism, she has gained recognition in this sector and passed on her knowledge to her students.
Raisa’s primary goal is to advance further in the beauty industry, master new techniques, and share this knowledge with the younger generation. For her, the greatest achievement is the success and accomplishments of her students.
“Learning and teaching, stepping forward with new achievements” is one of the key principles of her work. Raisa Azizova is recognized as an experienced stylist-makeup artist and a skilled trainer, and she will continue to contribute to this field in the future.