Millionaire Concept-in ev sahibliyi etdiyi gala gecəsi, 3 dekabr 2024-cü ildə Four Seasons otelində keçirilmişdir. Gecənin xüsusi qonaqlarından biri isə beynəlxalq səviyyəli astroloq Kristina Tarnavskaya olmuşdur.
Kristina Tarnavskaya, beynəlxalq səviyyədə tanınan peşəkar astroloqdur. O, Ukraynanın Lvov şəhərində anadan olmuşdur. İvan Franko adına Lvov Milli Universitetində ali təhsil almış və magistratura dərəcəsini tamamlamışdır.
2012-ci ildən etibarən Kristina klassik astrologiyanın öyrənilməsinə maraq göstərməyə başlamışdır. Bu biliklərini dərinləşdirmək məqsədilə American Astrology University və London School of Astrology-də təhsil almışdır. O, dünya miqyasında elmi ekspert-astrologlar üçün nəzərdə tutulan xüsusi proqramlarda iştirak edərək biliklərini daha da artırmışdır.
Bu gün Kristina Tarnavskaya klassik astrologiya sahəsində tanınmış bir mütəxəssisdir. O, maliyyə və biznes proqnozları, münasibətlərin analizi, həyat məqsədlərinin müəyyənləşdirilməsi və həyat strategiyalarının formalaşdırılması sahələrində ixtisaslaşıb. Onun proqnozları insanlara mühüm qərarların qəbulunda, həyat hadisələrinin idarə olunmasında və uğur əldə etməkdə kömək edir. O inanır ki, astrologiya insanları hədəflərinə çatdırmaq və həyatdakı harmoniyanı bərpa etmək üçün güclü bir vasitədir.
Kristinanın peşəkarlığı və dərin bilikləri onu həm şəxsi məsələlərdə, həm də biznes sahəsində tələb olunan məsləhətçiyə çevirir. Bu səbəbdən 3 dekabr 2024-cü ildə Kristina Tarnavskaya Millionaire Concept tərəfindən mükafata layiq görülmüşdür.

The gala evening hosted by Millionaire Concept took place on December 3, 2024, at the Four Seasons Hotel. One of the special guests of the evening was internationally recognized astrologer Kristina Tarnavskaya.
Kristina Tarnavskaya is a professional astrologer with international recognition. She was born in Lviv, Ukraine. She obtained her higher education at Ivan Franko National University of Lviv, where she completed her Master’s degree.
Since 2012, Kristina has developed a keen interest in studying classical astrology. To deepen her knowledge, she pursued education at the American Astrology University and the London School of Astrology. She also participated in specialized programs designed for scientific expert-astrologers of international standing, further enhancing her expertise.
Today, Kristina Tarnavskaya is a renowned specialist in the field of classical astrology. She specializes in financial and business forecasting, relationship analysis, identifying life goals, and developing life strategies. Her forecasts help individuals make crucial decisions, manage life events, and achieve success. Kristina believes that astrology is a powerful tool that guides people toward their goals and harmony in life.
Kristina’s professionalism and profound knowledge make her a sought-after consultant in both personal matters and business. For this reason, on December 3, 2024, Kristina Tarnavskaya was honored with an award from Millionaire Concept.