Millionaire Concept-in ev sahibliyi etdiyi gala gecəsi, 3 dekabr 2024-cü ildə Four Seasons otelində keçirilmişdir. Gecənin xüsusi qonaqlarından biri isə beynəlxalq səviyyəli astroloq Kristina Tarnavskaya olmuşdur.
Kristina Tarnavskaya, beynəlxalq səviyyədə tanınan peşəkar astroloqdur. O, Ukraynanın Lvov şəhərində anadan olmuşdur. İvan Franko adına Lvov Milli Universitetində ali təhsil almış və magistratura dərəcəsini tamamlamışdır.
2012-ci ildən etibarən Kristina klassik astrologiyanın öyrənilməsinə maraq göstərməyə başlamışdır. Bu biliklərini dərinləşdirmək məqsədilə American Astrology University və London School of Astrology-də təhsil almışdır. O, dünya miqyasında elmi ekspert-astrologlar üçün nəzərdə tutulan xüsusi proqramlarda iştirak edərək biliklərini daha da artırmışdır.
Bu gün Kristina Tarnavskaya klassik astrologiya sahəsində tanınmış bir mütəxəssisdir. O, maliyyə və biznes proqnozları, münasibətlərin analizi, həyat məqsədlərinin müəyyənləşdirilməsi və həyat strategiyalarının formalaşdırılması sahələrində ixtisaslaşıb. Onun proqnozları insanlara mühüm qərarların qəbulunda, həyat hadisələrinin idarə olunmasında və uğur əldə etməkdə kömək edir. O inanır ki, astrologiya insanları hədəflərinə çatdırmaq və həyatdakı harmoniyanı bərpa etmək üçün güclü bir vasitədir.
Kristinanın peşəkarlığı və dərin bilikləri onu həm şəxsi məsələlərdə, həm də biznes sahəsində tələb olunan məsləhətçiyə çevirir. Bu səbəbdən 3 dekabr 2024-cü ildə Kristina Tarnavskaya Millionaire Concept tərəfindən mükafata layiq görülmüşdür.

Гала-вечер, организованный Millionaire Concept, состоялся 3 декабря 2024 года в отеле Four Seasons. Одной из особых гостей вечера стала международный астролог Кристина Тарнавская.
Кристина Тарнавская — профессиональный астролог с международным признанием. Она родилась в городе Львов, Украина. Получила высшее образование в Львовском национальном университете имени Ивана Франко, завершив магистратуру.
С 2012 года Кристина начала интересоваться изучением классической астрологии. С целью углубления своих знаний она обучалась в American Astrology University и London School of Astrology. Участвовала в специализированных программах для научных экспертов-астрологов мирового уровня, ещё больше расширив свои профессиональные знания.
Сегодня Кристина Тарнавская является признанным специалистом в области классической астрологии. Она специализируется на финансовых и бизнес-прогнозах, анализе отношений, определении жизненных целей и формировании жизненных стратегий. Её прогнозы помогают людям принимать важные решения, управлять жизненными событиями и достигать успеха. Кристина верит, что астрология — это мощный инструмент, направляющий людей к их целям и гармонии в жизни.
Профессионализм и глубокие знания делают Кристину востребованным консультантом как в личных вопросах, так и в бизнесе. В связи с этим, 3 декабря 2024 года Кристина Тарнавская была удостоена награды от Millionaire Concept.